We use cookies on our website to show you content we think is relevant to you, to manage the technical operations of our website, and analyse our traffic to further improve our website. We may share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. By clicking "Accept", you agree to the use of all cookies as described in our Cookie statement or "Do not accept" to only use cookies strictly necessary for the functioning of the site.

Wholesale Banking

Kurzovní lístek

Zveřejněný kurzovní lístek má pouze informační charakter a týká se pouze určitých měnových párů. Jedná se o první vyhlašované měnové kurzy pro daný obchodní den. ING může kdykoli, a to i několikrát během dne a bez toho aniž by tyto kurzy na této stránce publikovala, změnit měnové kurzy s okamžitou platností a bez předchozího upozornění. Tato informace nesmí být nikým z jakéhokoliv důvodu kopírována, šířena nebo zveřejňována bez předchozího výslovného souhlasu ING

ING Bank N.V.

Aktuální kurzovní lístek

22.10.2021

Měna

Deviza nákup

Devíza prodej

Devíza střed

CZK/AUD16,11816,89416,506
CZK/BGN12,807113,423513,1153
CZK/CAD17,44118,28117,861
CZK/CHF23,47224,60224,037
CZK/CNY3,36963,53183,4507
CZK/DKK3,36643,52843,4474
CZK/EUR25,04826,25425,651
CZK/GBP29,72231,15330,437
CZK/HUF0,068750,072050,0704
CZK/ILS6,71427,03746,8758
CZK/JPY0,189050,198150,1936
CZK/NOK2,57452,69852,6365
CZK/PLN5,43575,69735,5665
CZK/RON5,06325,30685,185
CZK/RUB0,30290,31750,3102
CZK/SEK2,50412,62472,5644
CZK/TRY2,26332,37232,3178
CZK/USD21,54522,58122,063
CZK/INR0,288070,301930,295
CZK/HRK3,32773,48793,4078
EUR/CHF1,036661,098571,06715
EUR/GBP0,818650,867550,84276
EUR/HUF353,9485375,0793364,3608
EUR/JPY128,7053136,396132,4948
EUR/PLN4,476384,74374,6081
EUR/RUB80,327385,1259482,69181
EUR/SEK9,7167110,2971710,00273
EUR/USD1,129381,196841,16263
GBP/USD1,340121,420181,37955
USD/CHF0,891650,944910,91788